Регионално Школско Првенство - Војводина 2022Степановићево
Адреса: 25. октобра бб
Датум: 09.04.2022.
Медаље са такмичења
Клуб | Пријава | I | II | III | V | VII | ||
1. | Економска школа 9. мај Сремска Митровица Пријава 4 I 3 II III 1 V VII | 4 | 3 | 1 | ||||
2. | Зрењанинска гимназија Зрењанин Пријава 4 I 1 II 1 III 1 V 1 VII | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
3. | Тех. школа Милева Марић -Ајнштајн Нови Сад Пријава 6 I II 2 III 1 V 3 VII | 6 | 2 | 1 | 3 | |||
4. | Средња тех. шк. Никола Тесла Сремска Митровица Пријава 4 I 1 II 1 III 1 V VII | 4 | 1 | 1 | 1 | |||
5. | Саобраћајна школа Пинки Нови Сад Пријава 3 I 1 II 1 III 1 V VII | 3 | 1 | 1 | 1 | |||
6. | ЕТШ Михајло Пупин Нови Сад Пријава 2 I 1 II 1 III V VII | 2 | 1 | 1 | ||||
7. | Машинска школа Панчево Панчево Пријава 2 I 1 II III V VII | 2 | 1 | |||||
8. | Гимназија Бранко Радичевић Стара Пазова Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
9. | Гимназија Жарко Зрењанин Врбас Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
10. | Средња стручна шк. Борислав Михајловић Михиз Ириг Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
11. | Ек.-трг. школа Паја Маргановић Панчево Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
12. | Тех. школа Павле Савић Нови Сад Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
13. | Гимназија Стеван Пузић Рума Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
14. | Средња ек. школа Сомбор Пријава 2 I II III 2 V VII | 2 | 2 | |||||
15. | СШ Светозар Милетић Нови Сад Пријава 3 I II 1 III V VII | 3 | 1 | |||||
16. | Мед. школа Стевица Јовановић Панчево Пријава 2 I II 1 III V VII | 2 | 1 | |||||
17. | Ек. школа Боса Милићевић Суботица Пријава 1 I II 1 III V VII | 1 | 1 | |||||
18. | Гимназија Живорад Јанковић Нови Сад Пријава 1 I II 1 III V VII | 1 | 1 | |||||
19. | Мед. школа Драгиња Никшић Сремска Митровица Пријава 1 I II 1 III V VII | 1 | 1 | |||||
20. | Гимназија Душан Васиљев Кикинда Пријава 2 I II III 1 V VII | 2 | 1 | |||||
21. | Политехничка школа Суботица Пријава 2 I II III 1 V VII | 2 | 1 | |||||
22. | Техничка школа Зрењанин Пријава 1 I II III 1 V VII | 1 | 1 | |||||
23. | ЕТ и грађ. шк. Никола Тесла Зрењанин Пријава 1 I II III 1 V VII | 1 | 1 | |||||
24. | Гимназија Исидора Секулић Нови Сад Пријава 2 I II III V 1 VII | 2 | 1 | |||||
25. | СШ Доситеј Обрадовић Нови Сад Пријава 1 I II III V 1 VII | 1 | 1 | |||||
26. | Гимназија Лаза Костић Нови Сад Пријава 1 I II III V VII 1 | 1 | 1 | |||||
27. | Школски центар Никола Тесла Вршац Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
28. | Е-гимназија Нови Сад Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
29. | Тех. школа 23. мај Панчево Пријава 1 I II III V VII | 1 |