Регионално Школско Првенство - Војводина 2022Степановићево
Адреса: 25. октобра бб
Датум: 09.04.2022.
Медаље са такмичења
Клуб | Пријава | I | II | III | V | VII | ||
1. | Ел. школа Никола Тесла Панчево Пријава 2 I 2 II III V VII | 2 | 2 | |||||
2. | Машинска школа Панчево Панчево Пријава 8 I II 1 III 2 V 1 VII | 8 | 1 | 2 | 1 | |||
3. | Средња стручна шк. 4. јули Врбас Пријава 6 I 1 II III 1 V 1 VII | 6 | 1 | 1 | 1 | |||
4. | Средња машинска школа Нови Сад Пријава 3 I II 2 III V 1 VII | 3 | 2 | 1 | ||||
5. | Техничка школа Зрењанин Пријава 2 I 1 II III 1 V VII | 2 | 1 | 1 | ||||
6. | Гимназија Стеван Пузић Рума Пријава 5 I 1 II III V VII | 5 | 1 | |||||
7. | Гимназија Урош Предић Панчево Пријава 3 I 1 II III V VII | 3 | 1 | |||||
8. | Гимназија Вељко Петровић Сомбор Пријава 2 I 1 II III V VII | 2 | 1 | |||||
9. | Гимназија Светозар Марковић Суботица Пријава 1 I 1 II III V VII | 1 | 1 | |||||
10. | ЕТШ Михајло Пупин Нови Сад Пријава 3 I II 1 III V VII | 3 | 1 | |||||
11. | Гимназија Светозар Марковић Нови Сад Пријава 1 I II 1 III V VII | 1 | 1 | |||||
12. | Рачунарска гимназија Смарт Нови Сад Пријава 1 I II 1 III V VII | 1 | 1 | |||||
13. | Техничка школа Кикинда Пријава 4 I II III 1 V 1 VII | 4 | 1 | 1 | ||||
14. | Гимназија Лаза Костић Нови Сад Пријава 2 I II III 1 V 1 VII | 2 | 1 | 1 | ||||
15. | Гимназија Исидора Секулић Нови Сад Пријава 4 I II III 1 V VII | 4 | 1 | |||||
16. | Гимназија Бечеј Пријава 2 I II III 1 V VII | 2 | 1 | |||||
17. | Е-гимназија Нови Сад Пријава 2 I II III 1 V VII | 2 | 1 | |||||
18. | СТШ Михајло Пупин Кула Пријава 1 I II III 1 V VII | 1 | 1 | |||||
19. | Шк. за дизајн Богдан Шупут Нови Сад Пријава 1 I II III 1 V VII | 1 | 1 | |||||
20. | Гимназија Жарко Зрењанин Врбас Пријава 1 I II III 1 V VII | 1 | 1 | |||||
21. | Пољопр.-технички СШ Беседеш Јожеф Кањижа Пријава 2 I II III V 2 VII | 2 | 2 | |||||
22. | Медицинска школа 7. април Нови Сад Пријава 2 I II III V 1 VII | 2 | 1 | |||||
23. | Гимназија Борислав Петров Браца Вршац Пријава 1 I II III V 1 VII | 1 | 1 | |||||
24. | Прех.-шум. и хем. школа Сремска Митровица Пријава 1 I II III V VII 1 | 1 | 1 | |||||
25. | СШ Светозар Милетић Нови Сад Пријава 4 I II III V VII | 4 | ||||||
26. | Средња тех. школа Сомбор Пријава 2 I II III V VII | 2 | ||||||
27. | Гимназија Јован Јовановић Змај Нови Сад Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
28. | Гимназија Душан Васиљев Кикинда Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
29. | Средња стручна шк. Борислав Михајловић Михиз Ириг Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
30. | Тех. школа Павле Савић Нови Сад Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
31. | Тех. школа 23. мај Панчево Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
32. | Саобраћајна школа Пинки Нови Сад Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
33. | ЕТ и грађ. шк. Никола Тесла Зрењанин Пријава 1 I II III V VII | 1 | ||||||
34. | Школски центар Никола Тесла Вршац Пријава 1 I II III V VII | 1 |